HAKKIMIZDA

  • logo-wide (1)

  • HAKKIMIZDA

    Firmamız 2000 yılından günümüze kadar Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde faaliyet gösteren optik ve eczanelere gözlük kılıfı ve kutuları tedariği konusunda imalat hizmeti vermektedir. İmalattan satıcıya aracısız olarak ulaşan firmamız fiyatlar konusunda en rekabetçi firma konumunu korumaktadır.Yaptığımız işe duyduğumuz saygı ve gereken özveriden kaçmadan kalite hizmet sağlayarak güvenini kazandığımız yüzlerce firmanın memmuniyeti ile yolumuza devam ediyoruz.

Müşteri memnuniyetini her zaman kendisi için hedef edinen ERSA OPTİK, yaptığı tüm işlerde garanti ve güvencesi vererek, bundan sonraki faaliyet hayatında da edinmiş olduğu güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden kalıcı hizmetler vermeye devam edecektir.

Yenilikçi ve kendini geliştirmeye büyük önem veren firmamız Türkiye’nin gözlük kutusu sektöründe yerini sağlamlaştırarak yoluna devam etmektedir.

ERSA OPTİK olarak, gelecekle ilgili büyük hedeflerimize azimle ilerliyoruz. Bu çalışmalarımızda sizlere daha iyi hizmet verebilmek için gayretlerimizi artırarak, her geçen gün daha da ileriye gidiyoruz.

Çalışmalarımızı hızla sürdürerek Ülke Ekonomisine katkıda bulunmaktan ve siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.